Головна » Шкільний музей  » Про музей


 Музей було відкрито у 1993 році. Тоді його роботою керувала вчителька української мови та літератури  Черненко Т. В., яка й організувала перші експонати "Бабусиної світлиці" —, канапий (лавиця-сундук), шіфон (шафа), стіл. Всі ці експонати — подарунок бабусі Тетяни Василівни.

        
     Зараз роботою шкільного музею керує педагог-організатор Попович О. Ф.,  яка докладає багато зусиль для поповнення музею експонатами. 
Щорічно 24 квітня ми відзначаєммо день народження видатної людини нашого краю Духнович Олександра Васильвича - будителя-героя, поета, учителя, видатного історика. у музеї один із розділів присвячений саме цій людині. Тут містяться книги Духновича від 1924 року, матеріали про видатного діяча.
    З кожним роком музей поповнювався експонатами, з'явилися нові розділи. Одним із розділів є "Не підлягає забуттю", де зібрано відомості про життя і діяльність ветеранів ВВв — жителів с. Поляна. На жаль, багатьох їх уже не має серед нас. Але пам'ять  про них зберігатиметься для наступних поколінь. Для увіковічення героїчних подвигів односельців у 2009 році було організовано стенд-виставку "Великі подвиги полянців", де займають почесне місце меділі й ордени людей, які боронили свій рідний край.

     Ще одним розділом музею є "Освіта у Поляні". Матеріали цього розділу містять історичні відомості про розвиток освіти у рідному селі, про вчителів, фотоматеріали першої сільської школи та будівництво нинішньої школи тощо.

    Зараз у музеї налічується понад 200 експонатів. Це посуд, знаряддя праці, одяг, меблі, які подарували музею жителі села.