Головна » 2014 » Листопад » 18 » БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ЩОДО ЗНО-2015
22:35
БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ЩОДО ЗНО-2015

       Сьогодні, 18 листопада,      відбулася зустріч з батьківською громадкістю, учнями 11 класу, в яких взяли участь директор школи Попович В. О., учитель-методист інформатики Желізняк Л. Д., класний керівник Шкірта Н. М. Зустріч була присвячена питанням пробного та особливостям ЗНО-2015.
       Директор школи розповіла про запровадження нових елементів у технології проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року. Вікторія Олександрівна зупинилася на основних змінах, особливо зауважила, що ДПА з української мови для всіх випускників буде відбуватися у формі ЗНО. Розповіла про два рівні складності сертифікаційної роботи з української мови та математики, звернула увагу, що термін дії сертифікату - один рік. Попович В. О. Ознайомила присутніх і з особливостями вступної кампанії. Наголосила, що важливим є встановлення пріоритетності різних заяв на вступ. Директор школи також підкреслила важливість пробного ЗНО, оскільки це дає змогу підготувати учня і психологічно і практично. Вікторія Олександрівна звернула увагу батьків і учнів, що всю необхідну інформацію, розяснення і новини щодо ЗНО-2015 вони можуть знайти на сайті школи http://polyana-zosh.ucoz.ua, на сайті Українського центру оцінювання знань http://testportal.gov.ua/ та Івано-Франківського центру оцінювання знань http://www.test.if.ua/.
        Виступ директора доповнила вчитель інформатики Желізняк Л. Д., яка ще раз наголосила на особливостях та окремих аспектах щодо реєстрації на пробне та ЗНО-2015, проілюструвавши виступ мультимедійною презентацією. 
       Наприкінці  учасники зустрічі отримали  інформаційні булекти "ЗНО-2015", в яких розміщено інформацію з питань нововведень в систему зовнішнього незалежного оцінювання та пробного ЗНО-2015.

 

Переглядів: 485 | Додав: luda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0