Головна » 2015 » Квітень » 1 » ЦІКАВІ КАНІКУЛИ
15:43
ЦІКАВІ КАНІКУЛИ

       

  Цікаво  та змістовно провели час на весняних канікулах учні Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під керівництвом класного керівника 5 класу— Бочко М. В. та  класного керівника 9-Б класу — Кобулей М. Ю. було організовано екскурсію у м. Мукачево. Учні обох класів чекали на неї з нетерпінням. І ось теплого весняного дня всі зібралися на шкільному подвір’ї. Класні керівники провели з учнями інструктаж з техніки безпеки під час екскурсії. Всі діти вмостилися в комфортабельному автобусі, який з щирістю надав сільський голова Дрогобецький І. І., за що йому велика подяка. І ось всі дружно вирушили до міста Мукачева на екскурсію до замку Паланку.
     Екскурсовод зустрів дітей і повів по історичним місцям, розповів про історію самого замку.  Насамкінець всі учні фотографувалися, держачись за могутній палець Корятовича і загадували бажання, яке обов’язково здійсниться. Веселі і трохи втомлені діти поверталися до автобуса, щоб вирушити до центра м. Мукачева. Тут на них чекав справжній сюрприз, адже всі пішли до кінотеатру, щоб подивитися фільм у 3D  форматі «Нарешті вдома».
    Фільм був дуже цікавим і повчальним. Після сеансу діти у буфеті кінотеатру  мали змогу поласувати смачним попкормом і морозивом. Повертаючись додому учні мріяли про наступну екскурсію.

Переглядів: 213 | Додав: luda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0