Головна » 2015 » Листопад » 30 » ДОПОКИ ПАМ'ЯТЬ В СЕРЦІ НЕ ЗГАСАЄ...
22:05
ДОПОКИ ПАМ'ЯТЬ В СЕРЦІ НЕ ЗГАСАЄ...

Хай  світло від свічки у небо летить.
Хоча б одну душу зігріє в цю мить,
Щоб душа ця загублена спркій знайшла
І у вічність до Бога вона відійшла.

  Страшні 30-ті роки ХХ століття ... Скільки горя та страждань принесли вони нашому народу! Люди змушені були пройти через знущання з боку влади, зраду близьких, злиденність та постійний страх. Занадто багато випробувань випало на їхню долю. І  на передодні  дня пам'яті жерт голодомору учнівське самоврядування Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів зініціювало проведення лінійки Пам'яті, приуроченої страшним рокам 1932-1933, що отримав страшну назву голодомор.
      У вестибюлі школи відбулася лінійка Пам'яті по невинно убієнним. На лінійці були присутні всі учні та вчителі. І кожен вслухається в слова і пронизується біллю за тих людей, у якихне було що їсти...
        Учні 7-Б класу готували розповідь про страждання дітей тих років. Вони розповідали страшні історії про те як самі матері прискорювали смерть своїм дітям, закриваючи засувки печей, які натоплювали маковинням. І на ранок діти не просиналися.
        Школярі декламували вірші, співали пісень. У виконанні дівчат: Кобулей К., Пехньо Г., Танасейчук О., Якубець А., Бургер М., Морданинець В. прозвучала "Молитва за Україну". Цю пісню дівчата виконали зі свічками у руках, а у всіх слухачів на очах з'являлись сльози.  Попович П. та Кобулей А. закликали усіх присутніх згадати у своїх молитвах усіх невинно убієнних, схилитися в скорботному доземному укліні перед їхньою пам'яттю. Нехай мертві не судять нас живих за черствість душ і нехай, навіть, запізнілими дзвонами, але покличемо мільйони людських душ, щоб вписати їх в історію пам'яті.

     В кінці усі присутні вшанували пам'ять усіх загиблих хвилиною мовчання.

Переглядів: 159 | Додав: luda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0