Головна » 2015 » Лютий » 6 » ВІДГУКИ НА ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ "ЧОРНО-БІЛЕ КІНО"
21:09
ВІДГУКИ НА ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ "ЧОРНО-БІЛЕ КІНО"

       Подивившись це чорно-біле кіно, я не могла вирішити, які враження він справив на мене: позитивні чи негативні. Цей фільм досить специфічний, але правдивий. Він дуже яскраво змалював наше покоління. Теперішні підлітки дуже дратівливі і жорстокі, вони думають, що алкоголь або наркотики вирішать їхні проблеми. І саме в цьому фільмі зображено, що це не так. Найцікавіше тут  те, що цей ролик створили самі підлітки, які показали декілька фрагментів із життя однолітків і всі ті наслідки, які можуть виникнути, якщо вживати алкоголь або наркотики.
      Отже, після таких фільмів розумієш, що потрібно цінувати своє життя і те, що в тебе є. Я думаю, що цей ролик стане повчальним для кожного з нас.

Мисько Валерія, учениця 9-А класу  


     Фільм справив на мене позитивні враження. Мені сподобався сюжет, провідною лінією якого є боротьба з наркотиками та алкоголем. Але унікальність цієї стрічки в тому, що її створили самі підлітки, зображуючи два наслідки однієї події. Ситуації, що зображено в цьому фільмі завжди залишатимуться актуальними, адже кожен повинен боротися зі своїми шкідливими звичками і цінувати кожну хвилину свого життя, яке може в будь – яку мить скінчитися. Тому потрібно цінувати час, який нам дається, і правильно формувати свою особистість.
      Отже, фільм став повчальним для кожного з нас.

Козуб Аліна, учениця 9-А класу 


        Фільм мене дуже вразив. У ньому показані реалії із життя. Крок між життям та прірвою дуже легкий. Я зрозумів, що наркотики руйнують сім’ї, руйнують людські життя. Наслідки однієї дози наркотиків можуть бути дуже страшними. Як кажуть,«колишніх» наркоманів не буває. Але ж чому люди, особливо діти, ідуть назустріч смерті, вживаючи наркотики.  Я вважаю, що цей фільм може стати справжньою дієвою пропагандою проти дитячої наркоманії.

Підготували  Дрогобецький Георгій та Попович Роман, учні 9-А класу   

Переглядів: 224 | Додав: luda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: