Головна » 2015 » Лютий » 14 » ЯКІСНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ - ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ У МИРНИЙ ТА ВОЄННИЙ ЧАС
13:03
ЯКІСНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ - ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ У МИРНИЙ ТА ВОЄННИЙ ЧАС

 

   Мужність. Відданість. Честь. Гідність. Патріотизм. Відважність. Це якості, які повинен мати кожен громадянин нашої держави. Підготовка молоді до захисту життя і здоров'я, забезпечення власної безпеки і безпеки людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу стало одним з пріоритетних завдань школи, суспільства, держави особливо в сьогоднішній непростий час. 
    Саме тому в нашій школі велика увага приділяється цьому питанню на уроках "Захисту Вітчизни". Нещодавно вчителем, Данилович А. А., було проведено практичні заняття, які спрямовані на формування навичок виконання прийомів, дій і нормативів з військової справи. А саме закріплювались та вдосконалювались вміння і навички необхідні майбутньому воїну: відпрацювання поведінки з стрілковою зброєю (стоячи, із-за укриття), кидання гранати, відпрацювання вправи "Гази", одягання та пересування в протигазах в зараженій зоні сильнодіючими речовинами тощо. Саме такі практичні заняття на уроках "Захисту Вітчизни" — запорука готовності збройних сил України завтра.

 

Переглядів: 216 | Додав: luda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: