Головна » 2015 » Травень » 13 » ПАМ'ЯТАЄ ВРЯТОВАНИЙ СВІТ
09:33
ПАМ'ЯТАЄ ВРЯТОВАНИЙ СВІТ

Із року в рік часопис віддаляє

Своїх нащадків далі від війни.

Та травень знов і знову нагадає,

як із життя ішли його сини.

         Невпинно спливають роки. Все далі відходять в історію грізні роки другої світової війни. Давно відлунали канонади запеклих боїв, поросли травою окопи, над землею сходять мирні світанки. Та, на жаль, ще десь іде війна і помирають чиїсь сини, батьки… Але  щороку 9 травня ми несемо квіти ветеранам, яких залишається все менше і менше. Дякуємо за мирне небо, за життя, за щастя і за нашу Батьківщину, схиляємо у пошані голови перед пам’ятниками загиблим солдатам.
   Свято Перемоги і радісне, і гірке. Радісне тому, що принесло  мир усьому людству, а гірке — бо ціна цієї радості — життя мільйонів наших співвітчизників.
  До 70-и річчя Великої Перемоги у Полянській ЗОШ І-ІІІ ступенів було розроблено ряд заходів: до дня пам’яті і примирення учні виготовляли маки-символи, у кожному класі були проведені уроки мужності, присвячені цим героїчним подіям. Волонтери школи разом з інспектором військового обліку Полянської сільської ради Зубрович Тетяною Федорівною відвідали кожного  учасника бойових дій вдома. Для сивочолих дідусів і бабусь учні декламували віршовані привітання, а також вітали квітами та подарунками. Не стримуючи сліз, старенькі дякували за увагу та шану.
  Учні 9-А та 9-Б класів із класним керівником Ребриш М. І. підготували святковий концерт «Пам’ятає врятований світ». На заході  звучали слова вдячності і великої поваги до тих, хто здобув для нас мир. Хвилиною мовчання вшанували учні тих, хто віддав життя і залишився на полі бою.
  Звучали пісні воєнних років у виконанні учнів та солістки Лебович Оксани. Концерт закінчився словами:

Сплетемо руки, як рід єдиний,

Знесімось вище, до найвищих гір.

Хай клич людини над світом лине:

«Війна з війною. Хай буде мир!»

  Педагог-організатор О. Попович

Переглядів: 149 | Додав: luda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: