Головна » 2015 » Лютий » 4 » ПОВЕРТАЙТЕСЬ ДОДОМУ ЖИВИМИ!
17:46
ПОВЕРТАЙТЕСЬ ДОДОМУ ЖИВИМИ!

       

  Другого лютого у школі було організовано виховний захід «Повертайтеся додому живими!». На зустріч запросили Бочка Сергія та батька учня 4 класу Богдана Вінчука з його друзями. Це бойові побратими — Мирослав Вінчук, Сергій Товт — зі Сваляви, Василь Чендей — із Тячівщини.
    Воїни були приємно вражені теплим прийомом. У святково прибраному класі учні та вчителі з оплесками та вигуками «Героям слава!» зустріли воїнів, а учні 4 класу під керівництвом класовода А. Ф. Пичкар привітали теплими словами і подарували їм сувеніри, виготовлені власноруч.
        Запрошені воїни розповіли учням про суворі солдатські будні, про те що вони обов’язково переможуть і повернуться додому до своїх рідних.
     На зустрічі виступила директор школи В. О. Попович, яка щиро подякувала воїнам і вручила їм допомогу. Це допомога від щирого серця і це лише часточка, найголовніше – то наша любов і шана до вас, мужні чоловіки.
      Ваш патріотизм нас вражає. Ми рівняємось на вас, повертайтеся з перемогою. Ми бажаємо , щоб скоріше закінчилась війна, а ви повернулися живими до ваших батьків, жінок і дітей. Хай вас Бог береже!

Переглядів: 227 | Додав: luda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: