Головна » 2016 » Березень » 6 » СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ "ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ - ЖІНКА"
16:02
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ "ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ - ЖІНКА"

 

 

 Згідно плану роботи районного методичного  об'єднання  педагогів- організаторів у Полянській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар-практикум з національно-патріотичного виховання «ЇЇ величність - жінка».  Проводила цей семінар досвідчений педагог-організатор Попович О.Ф. На семінар були запрошені молоді педагоги-організатори з міських шкіл, гімназії, Плосківської ЗОШ І-ІІ ступенів та Голубинської і Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів. На семінар завітали також гості: Грабар Е.В. – начальник відділу освіти Свалявської РДА, Дребітко М.В. – головний спеціаліст відділу освіти, Приходько Е.С. – голова РМК відділу освіти, ну і звичайно Пилипанинець О.Г. – методист відділу освіти, яка  керує даним методичним об̒єднанням.

     Свято розпочалось і шановних гостей із теплими словами зустріла директор Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Попович Вікторія Олександрівна, яка побажала всім плідної роботи. Надалі слова щирих привітань лунали із вуст Полянських школярів, які  вручили гостям свята подарунки з нагоди жіночого свята, виготовлені своїми руками.  Свій досвід  роботи представила педагог-організатор Попович О.Ф., яка  презентувала  свої  набутки і досягнення щодо форм та  методів  з національно-патріотичного виховання. Слайди, які висвітлювали роботу школи, учнівського самоврядування з національно-патріотичного виховання один за одним наглядно підтверджували фотоматеріали. Після презентації досвіду роботи слово взяли Е.В.Грабар та Е.С.Приходько, які високо оцінили роботу школи в даному напрямку, та відмітили, що виховний процес у школі, якою керує мудрий керівник Попович В.О. у тісній співпраці з заступниками Гаврилюк А.І та Шимон Я.Д. дає  плідні результати, про що свідчать відгуки про школу не лише на районному рівні, а те, що школа відома своїми  успіхами в конкурсах на республіканських етапах та участі у загальноукраїнських проектах, зокрема «Схід  і Захід - разом».

      Надалі слово взяла Пилипанинець О.Г, яка надала методичні рекомендації  молодим педагогам-організаторам щодо Концепції національно-патріотичного виховання і впровадження її в виховний процес загальноосвітніх закладів.  Оксана Гаврилівна наголосила, що семінар, який підготувала Попович О.Ф., до речі, вже третій на районному рівні, є підсумком її міжатестаційного періоду і дає змогу молодим спеціалістам набутися досвіду щодо формування національної свідомості підростаючого покоління.

    Далі Оксана Федорівна запросила всіх гостів у шкільний краєзнавчий музей. Тут всі поринули в історію. Музей школи зараз переродився. Для нього виділено велике просторе приміщення. У музеї нараховується понад 360 експонатів. Тут кожна експозиція відображає певну епоху та побут селян. Великий інтерес  у присутніх викликали старовинні речі, виготовлені з дерева колишніми полянцями. Шіфон (шкаф), корито, канапий, тяльки (деревяні миски), сусик (сундук) та інше викликали неабияку  зацікавленість  у молодих гостей. З цікавістю гості слухали розповідь про вишивки на домотканому полотні та старовинний одяг, історію освіти Поляни та цікаві факти про видатних людей села. 

  Потім всіх було запрошено до актового залу школи , де підсумком семінару став виховний захід «ЇЇ величність - жінка». Під звуки ліричної мелодії розпочала свято віршованими рядками сама Оксана Федорівна, яка зворушила всіх словами величі жінки, матері, українки. Ведучими свята були учні 9-А класу Петрус Вадим та Кобулей Василь і учениця 8 класу  Петрус  Юлія. Під час виступу звучали вірші та пісні про  Україну, дівчину, жінку, адже не даремно всі вони жіночого роду, саме тому асоціюються із весною  та святом жінки. Під час звучання пісень у виконанні учнів 7-Б класу на екрані висвітлювалася краса і велич нашої країни, жінки, матері, берегині.  Виступи юних вихованців неодноразово переривалися гучними оплесками. Окрасою концерту  став патріотичний танець у виконанні учнів 3-Б класу «Квітка-Україна». Пісня Скрябіна «Мам», яку виконав Андрій Чокнадій схвилювала усіх у залі та викликала сльози вдячності у присутніх.  Концерт закінчився піснею «Україна – це ми», яку підтримав весь зал.

 Під кінець виступу керівник методоб’єднання Пилипанинець О.Г. подякувала всім учасникам  семінару за неймовірне свято, яке вони підготували для гостей, відмітила, що полянці славляться не лише талантами у декламуванні віршів та виконанні пісень, а й любов’ю та шаною до свого рідного краю, до своєї країни та своїх рідних.

   Цей семінар-практикум в черговий раз підтвердив, що робота районного методоб̒'єднанння педагогів–організаторів проводиться на високому  рівні і  дає змогу молодим педагогам набутиcя досвіду та прагнути розвиватися та набувати майстерності у вихованні підростаючого покоління нашої держави.

                                                                                           Шимон Я.Д.                                                      

Переглядів: 214 | Додав: luda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0