Головна » 2014 » Квітень » 23 » ЗГАДАВ ГЕРОЇВ Я СВОЇХ ...
20:37
ЗГАДАВ ГЕРОЇВ Я СВОЇХ ...

Ну що б, здавалося слова...
Слова та голос — більш нічого
А серце б’ється — ожива,
Як їх почує! Знать от Бога
І голос той. І ті слова
Ідуть меж люди!

                      Т. Г. Шевченко

   

 

У рамках заходів, які присвячені 200-річчю Т. Г. Шевченка у Полянській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло дуже багато різних позакласних заходів. Один з них провела заступник директора з навчально-виховної роботи Анжеліка Іванівна Гаврилюк з учнями 5-Б класу на тему «Згадав героїв я своїх…» (за мотивами творів Т. Г. Шевченка).

  Шевченкове слово-красне, пророче, сила цього слова й донині повною мірою не розкрита, оскільки сягає космічних висот.

  Тарас Шевченко — поет-пророк, речник народу, унікальна творча особистість, батько відродження української нації, яка через його слово пізнавала власну душу.

 Шевченко був справжнім розбудовником Духу нації, адже продемонстрував взірець служіння словом Богові та Україні. У поета слово наповнене животворящим духом любові до українського народу, саме тому воно має владу над серцями українців.

   І на цьому виховному заході можна було це побачити. Хоча учні ще і маленькі, але вони у своїй майстерській грі ставали справжніми героями Шевченкових творів.

  Сцена, на якій грали учні своїх героїв, була, наче справжня Тарасова хата, із величезною піччю, уквітчаною розписами. Друга частина сцени була малим, «неначе писанка», селом із зеленою травичкою і могутньою тополею.

  А самі учні грали: Шимон Євген — варнака, Кобулей Каріна — ворожку, Райчинець Самуїл  і Білей Дмитро  конфедератів, Бургер Марія — маму, Пехньо Габріела — Тополю, Кондря Андрій — Тараса,  Штелень Ростислав — діда, Кнап Віктор — жида, Якубець Ангеліна — Душу, Йовбак Вероніка — Утоплену, Морданинець Владислава — Оксану, Ряшко Віталій — Ярему, Чубірка Богдан — Цигана, Танасійчук Олександра. Зоткіна Агнеса, Копосович Руслан, Людоговська Ангеліна декламували найсильніші вислови Т. Г. Шевченка.

   Сценарій вчитель української мови та літератури Гаврилюк А. І. склала сама і втілила на сцені разом з учнями 5-Б класу. Весь виступ супроводжувався демонстрацією відеороликів про життя і творчість великого і безсмертного Кобзаря.

   На завершення дійства Анжеліка Іванівна подякувала учням за майстерну гру. А також сказала, що творчість Шевченка — це служіння народові словом Істини, Добра і Краси. Ми сподіваємося, що стежка до Тарасових героїв ніколи не заросте, бо її топтатимуть люди і передадуть у спадок майбутнім нащадкам.

                                       Педагог-організатор Попович О. Ф.

Переглядів: 261 | Додав: luda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0