Головна » 2015 » Грудень » 20 » СВЯТКОВИЙ ТЕЛЕМІСТ МАРІУПОЛЬ-УЖГОРОД В ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ
13:49
СВЯТКОВИЙ ТЕЛЕМІСТ МАРІУПОЛЬ-УЖГОРОД В ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

    Миру і злагоди, здоров'я та благословень у День Св.Миколая  бажали одні одним діти  Закарпаття та Донеччини через святковий телеміст «Маріуполь - Ужгород» та згадували спільно проведені миті.
      Зігріте добром маленьких сердець та світлих усмішок свято Миколая  діти зі сходу та заходу України зустрічали разом: сьогодні їх об'єднав телеміст «Маріуполь - Ужгород». Таке приємне диво на Миколаїв день подарували хлопцям і дівчатам Сергій Миколайович Князєв та В'ячеслав Васильович Аброськін – очільники закарпатської та донецької поліції.
    Юнацька бесіда була схвильованою, насиченою словами радості та взаємних побажань. Маріупольські друзі зізналися, що не забували нас, і назавжди залишили частинку свого серця та душі на Закарпатті. А хлопці та дівчата Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, в свою чергу,  розповіли, що, не дивлячись на велику відстань, відтепер у них одна душа, яка болить за Україну. Саме тому, як наголосила директор школи с.Поляна Вікторія Олександрівна Попович, «до неба лине наша спільна молитва за мир, здійснення мрій, щасливе дитинство та звичайне мирне життя». 
    А згодом донеччани порадували учнів Полянської школи приємною новиною: розповіли про те, що юні патріоти їхнього краю віднедавна мали змогу об'єднатися у новоствореній Громадській організації «молодіжній Лізі майбутніх поліцейських». Учасники Ліги підготували вітальну пісню та презентували свій девіз, що викликали неабияке захоплення присутніх. Продовженням музичного діалогу були закарпатські коломийки та пісенні номери.
     У День Святого Миколая – улюбленого українцями небесного помічника та заступника перед Богом, хлопці та дівчата обмінялися взаємними подарунками – маріупольським «голубом дружби», карпатською смерічкою з побажаннями та чуйним листом до правоохоронців, що борються за наш мир і спокій!
    Телеміст відбувся – і став підтвердженням того, що незалежно від географічних розташувань, у нас, насправді, одна спільна домівка – Україна, і єдине спільне бажання – розвиток мирної Держави, про яку мріяли наші пращури, де були б усі умови для процвітання патріотичної молоді, повної сил, добра і любові до людей.
    Нагадаємо, що влітку, в рамках проекту «Схід і Захід - разом», дітей із прифронтових територій радо вітали на Свалявщині. Юні гості відпочивали і навчалися разом із однолітками в с.Поляні. Молодь об'єднала спільна мрія – про мир у країні, де панували б спокій і затишок у кожній українській родині від сходу до заходу. З того часу дружнє спілкування підлітків не припиняється.

Джерело: http://www.mvs.gov.ua/

Переглядів: 165 | Додав: luda | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0