Головна » 2014 » Листопад » 13 » МІСЯЧНИК ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ
21:02
МІСЯЧНИК ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ

   

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною бібліотекою України ім. В. О. Сухомлинського виступили з ініціативою започаткувати в 2014 році щорічне проведення всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходили в рамках міжнародного місячника з 01 по 31 жовтня.

       Перший Всеукраїнський місячник пройшов під гаслом «Шкільна бібліотека—стратегічний партнер освіти». В нашій школі був складений план роботи . Головна мета роботи— в рамках місячника охопити всі категорії шкільного товариства, привернути їх увагу до шкільної бібліотеки. Для  учнів 1-их та 2-их класів була організована екскурсія до бібліотеки «рада знайомству, мій юний читачу». Учні дізналися про те, як потрібно поводитися з книгою і які є правила користування бібліотекою. Вони подивилися книжкові виставки й познайомились з  корисними для них виданнями, які в подальшому допоможуть їм краще підготуватися до уроку.

  Учні 3-7 класів активно включились в конкурси на кращу ілюстрацію до улюбленої книги та на кращу закладку до книги. В бібліотеці зібрано більше 40 малюнків та 35 закладок.

 Оголошена акція «Подаруй бібліотеці книгу» також не залишилось без уваги учнів. Діти приносили з дому дитячі книги, внаслідок чого поповнили бібліотечні фонди на 27 книг. Була оформлена виставка «Нас подарували».

    З метою вивчення читацьких інтересів учнів нашої школи психологом було запропоновано дітям 8-их класів заповнити анкети.

    В бібліотеці працювала «Книжкова лікарня», внаслідок чого було відремонтовано 27 книг.

   Для учнів 9-их класів було проведена вікторина «Чи знаєш ти біографію та творчість Т. Г. Шевченка?». Найкращі знання виявили  Кнап  А., Кобулей Т.

   В бібліотеці організовано книжкові виставки на тему: «Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм», « Вони визволяли Закарпаття». Для учнів 10-11 класів вчителем інформатики була організована онлайн-мандрівка «Бібліотека в інтернет-просторі».

 

        

Переглядів: 270 | Додав: luda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0