Головна » 2016 » Березень » 1 » ТИЖДЕНЬ ЕКОНОМІКИ
22:27
ТИЖДЕНЬ ЕКОНОМІКИ

 

 

    Ідеї економістів… мають насправді набагато більше значення, ніж прийнято думати. Саме вони і правлять світом» - говорить  відомий  вислів.  Саме  його  було обрано  девізом  тижня економіки, який проходив  у  Полянській  ЗОШ І-ІІІ  ступенів  з 22  по 26 лютого 2016 року. Метою якого було підвищити інтерес дітей до економічних знань, розвивати творче мислення, ініціативу, вміння обґрунтовувати свої думки і відстоювати свою позицію, навчити учнів колективно працювати для досягнення спільної мети, ознайомити із особливостями комерційної діяльності, розширити межі сприйняття економічної інформації, адаптувати сьогоднішніх учнів до сучасної економіки.
     У рамках  тижня було   проведено  чимало цікавих заходів, а саме:  виставка газет, конкурс жартів на економічну тематику, перегляд фільму «Історія виникнення грошей, під час перегляду якого учні мали можливість ознайомитись з історією виникнення грошей в Україні з часів козацтва і до наших днів.
     Також в рамках проведення тижня відбувся конкурс підприємницьких ідей « Акули бізнесу », переможцями якого стали: Дрогобецький Георгій – І місце, Мисько Валерія – ІІ місце, Уліганець Євген – ІІІ місце, у номінації «Оригінальність ідеї» - Козуб А. та Пронь Р., «Яскравість презентації» - Леготай В., «Найфантастичніший проект» - Білей І., «Найавантюрніший проект» - Кнап А.
    Але найбільше запам’ятається учням  екскурсія в банк, де вони мали змогу пройти тренінг з фінансової грамотності, заключним етапом якого стало нагородження учнів сертифікатами від  Приват Банку.
  Предметний Тиждень економіки пройшов в атмосфері творчості і співробітництва. Проведені заходи тижня були цікавими і змістовними та логічно доповнювали і розкривали отримані на уроках економічні знання.
   Фінальним етапом тижня  стала  лінійка, де було підведено підсумки, нагороджено переможців та найактивніших учасників.

Переглядів: 256 | Додав: luda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0