Головна » 2016 » Грудень » 7 » ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ
20:37
ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ

  

   У сучасному світі англійська мова займає вагоме місце в житті людей. Ще зовсім недавно вона була просто іноземною мовою, зараз  - це мова міжнародного спілкування. Кожна доросла людина мріє опанувати англійську  хоча б на розмовному рівні, а дітей починають навчати ще з молодшого віку. Що ж нам дає знання англійської мови?  Володіючи нею, ми можемо розмовляти з цікавими людьми на різні теми,  заводити корисні знайомства і знаходити нових друзів серед іноземців. Отже, про роль англійської мови у світі можна говорити нескінченно. Безсумнівним є той факт, що англійська мова є важливою складовою  життя сучасної людини.
  Тиждень іноземних мов у школі було відкрито святковою лінійкою, а на інформаційному табло, створеному у вигляді маршруту, школярі могли побачити всі заходи, які будуть проводитись кожен день в рамках цього тижня.
   Під час тижня вчителями іноземних мов Легеза Л. І. та Кобулей М. Ю.  було організовано і проведено  різні конкурси, представлення презентацій про Об’єднане  Королі́вство Вели́кої Брита́нії та Півні́чної Ірла́ндії та  брейн-ринги, на яких учні  продемонстрували знання  з іноземної мови. Лунало багато пісень та віршів на англійській мові, а учні початкових класів підготували  інсценізацію казок «Теремок», «Ріпка».  
   Під час проведення підсумків тижня іноземних мов всі активні учасники були відзначені та нагороджені грамотами.

Переглядів: 54 | Додав: luda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0