Головна » 2015 » Травень » 18 » ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
18:54
ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

   «Мова  народу – найбільший  національний  скарб» - говорить  відомий  вислів.  Саме  його  було обрано  девізом  тижня української  мови  в   початкових класах, який проходив  у  Полянській  ЗОШ І-ІІІ  ступенів  з 20  по 25 квітня 205 року.
  Свято  розпочалося  лінійкою  відкриття,  на  якій  учні  ознайомилися   з планом проведення  тижня  та  були налаштовані на творчий підхід  до отримання  знань  та активну участь  у  всіх  запланованих заходах.
  Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.   Протягом тижня відбулися відкриті уроки та  цікаві виховні заходи. З метою мотивації учнів до дотримання норм каліграфічного письма, охайного ведення зошитів серед учнів 2-4-х класів  проводився  конкурс «Найкращий зошит». Переможці отримали наліпки  з написом «Переможець конкурсу». Учні 3-4-х класів, які досконало оволодівають навичками письма, змагалися  у традиційному турнірі з каліграфії.  Переможці здобули звання «Леді Каліграфія» та «Лицар Каліграфії»
  Відвідані  уроки та заходи свідчать про те, що учителі добросовісно, з відповідальністю поставилися до запланованої ними роботи. Усі уроки та заходи, виховна година були проведені на належному рівні, а саме: були цікавими, змістовними, розвиваючими, ефективними. Поза увагою не залишилася жодна дитина. Організовано було проведено взаємовідвідування уроків, що сприяло поширенню та обміну досвідом роботи.
  Фінальним акордом Тижня  стало  свято «Наша мова  калинова»  де поділилися своєю справжньою любов'ю до рідної землі, до рідної мови, до України  та  лінійка, де в урочистій обстановці було підведено підсумки методичного тижня, визначено переможців, найактивніших учасників.
   Дякуємо  учителям  за плідну та творчу  роботу,  учням – за активну  участь.

Переглядів: 157 | Додав: luda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: