Головна » 2015 » Березень » 17 » ТУБЕРКУЛЬОЗ - ЗАГРОЗА ЗДОРОВ'Ю ЛЮДСТВА
21:51
ТУБЕРКУЛЬОЗ - ЗАГРОЗА ЗДОРОВ'Ю ЛЮДСТВА

   

  Туберкульоз — це хронічне інфекційне захворювання, що супроводжується інтоксикацією, алергізацією організму.  Найчастіше локалізується в легенях (понад 80%), але може вражати практично всі органи: кістки, суглоби , очі, шкіру. лімфатичні вузли, мозок і мозкові оболонки. Взагалі, ця хвороба дуже страшна, яка супроводжує людство з давніх-давен.
   Про те, як не заразитись цією хворобою і як її лікувати розказала учням 9-11 класів лікар Полянської амбулаторії Ніна Василівна Ващук. Зараз проходить місячник боротьби з туберкульозом .
  На сучасному етапі Україна входить до групи країн із високим рівнем захворюваності на туберкульоз (91 випадок на 100 тисяч населення) та посідає за цим показником сьоме місце в європейському регіоні. Аналіз показника смерності від туберкульозу за 15 останніх років збільшився у 2,9 рази.
    Саме тому кожен свідомий громадянин повинен хоча би раз на рік обстежитись на цю хворобу.
    Ніна Василівна також наголосила на введення здорового способу життя. Кожна Людина повинна, піклуватись про свій імунітет, щоб захистити організм від будь-яких інфекцій. А щоб мати добрий імунітет потрібно правильно харчуватись, загартовуватись спортом, не палити і не вживати спиртні напої та наркотики.

 

Переглядів: 259 | Додав: luda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: