Головна » 2015 » Лютий » 18 » ВІДВАГА — ПРОФЕСІЙНА РИСА ПОЖЕЖНИКА!
20:59
ВІДВАГА — ПРОФЕСІЙНА РИСА ПОЖЕЖНИКА!

      

     18 лютого учні 6-Б та 7 класів Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів  побували на екскурсії в пожежній частині с. Поляна, де познайомилися з нелегкими буднями служби пожежних-рятівників, а також повторили правила протипожежної безпеки та правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.
      Начальник місцевої пожежної команди Бочко Ю.Ю.  показав пожежні автомобілі, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей, яке знаходиться в пожежних автомобілях.  Розказав про статистику гасіння пожеж в нашому районі. Учні мали змогу  відчути себе в ролі пожежників, пройнятися повагою до цієї нелегкої та відповідальної професії, тому що професія пожежника — це фах для сильних і відважних людей, які не лише через професійний обов'язок, але і за покликом серця завжди готові прийти на допомогу, ризикуючи власним життям.
       Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для учнів — школярі впевнилися, що вогонь не тільки наш друг, але і наш ворог. І поводитися з ним потрібно обережно, щоб не сталося лиха. Якщо все-таки спіткала така біда треба телефонувати 101.

Переглядів: 215 | Додав: luda | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: