Головна » 2014 » Червень » 25 » ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ ЗБОРИ
23:03
ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ ЗБОРИ

     

   У Полянській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли загальношкільні звітні збори. На збори запросили вчителів, батьків та представників громадскості села. Відкрили збори самі маленькі учасники зібрання, які привітали усіх присутніх і побажали їм злагоди, добробуту у кожній родині. 
     З доповіддю виступила директор школи В. О. Попович, яка проаналізувала навчально-виховну та методичну роботу, визначила цілі та завдання на наступний навчальний рік та прозвітувала щодо фінансово-господарської діяльності.
 Вікторія Олександрівна висловила подяку сільському голові Дрогобецькому І. І., який постійно піклується про добробут нашої школи і надає фінансову підтримку, а також преміює наших учнів, які мають високі здобутки у оліміадах, конкурсах та навчанні. 
  Весь звіт був ілюстрований слайдами, тому ті, хто слухав, мали змогу бачити на екрані всі ті здобутки, якими гордилася школа. Виступи доповнили заступник директора з навчально-виховної роботи А. І. Гаврилюк, заступник директора з виховної роботи Я. Д. Шимон та педагог-організатор О. Ф. Попович.
  Активно включилися до обговорення доповіді батьки та представники від громадкості. Зокрема секретар сільської ради Н. І. Петрус відмітила роботу не тільки дирекції школи, вчителів, а й самого директора, бо саме від мудрості керівника, його правильних дій залежить злагодженість і результати роботи школи. 
  Виступ батьків також супроводжувався схвальними відгуками про роботу школи. Насамкінець, було обрано батьківський актив школи і голову батьківського комітету, які відразу приступили до своїх обов'язків.
   Нас радує те, що батькам не байдуже, у яких умовах будуть навчатися їхні діти, а конкретні пропозиції і прагнення батьків дають надію, що школа буде відповідати всім сучасним вимогам, а це допоможе учням отримувати якісні та міцні знання.

 

 

 

Переглядів: 263 | Додав: luda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0